26 Eylül 2016 Pazartesi

WATSON'S PINK SO BRIGHT SPOT ESSENCE


Yüzümüzün pürüzsüz gözükmesi için fondötenler pudralar kapatıcılar kullanıyoruz.. Yerine ve zamanına göre kullanılan ürünler miktarları değişiyor .. kimi zaman sadece allık kimi zaman primer üstüne fondöten üstüne concealar pudra derken porcelen görünümlü pürüzsüz cilt beklentimiz oluyor.. hatta son günlerde 100 kat videoları çekenler bile var .. insanlar 100 kat oje veya 100 kat fondöten sürüp deneyimliyorlar.. :/


Peki ya yüzünüzü yıkadıktan sonra başınızı kaldırıp aynaya baktığınız  an ..DOĞAL GÜZELLİK..   işte o an gülümsemek cildimize ne kadar baktığımıza bağlı .. cilt bakımı dediğimizde temizleme tonik maske nemlendirme geliyor elbette ama bir de bir çoğumuzun cildinde oluşan bir sorun var ki ; ' cilt tonu eşitliği '

Bunun için sivilce izlerini güneş lekelerini nötrlemeye çalışan ürünleri de kullanmamız gerekiyor.. sivilce izleri yeniyken tedavisi kolay olduğu gibi yazı bitirdiğimiz bu günlerde güneş lekeleri için cilt tonunu eşitleyen ürünleri kullanabilir.. 

Spot essence bitmek üzere ve sivilce kızarıklıklarımı söndürmek konusunda çok başarılı oldu.. stresli günler geçirdiğim bir dönemde sivilceler için bir çok ürün kullanıp geçirmeye çalıştım.. geçtiğinde ise kalan kızarıklar için doğru ürün kesinlikle spot essence oldu. gözle görünür şekilde kızarıkları kısa zamanda azalttı.Adından anlaşılacağı gibi sadece kırmızılıkların bulunduğu bölgelere uygulanıyor .sıvı yapıda krem .. hafif freshimsi kokusu var .. 20 ml indirimsiz 30tl fiyatı var .. dönem dönem haftasonu pink serisi 1alana 1 bedava gibi kampanyaya giriyor..

Bütün hastalıklar gibi cildimizde stres ve üzüntüden etkileniyor bunun yanında tüketilen su miktarı ve cilt bakımı doğal görünümünüzü yüzünüzün dolayısıyla sizin ne kadar sağlıklı gözüktüğünüzü etkileyen noktalar. Ben cilt bakımımı aksatmıyorum temizleme haftalık peeling ve maskeleri tedavi edici tonik ve kremlerle desteklediğimizde belirgin sonuçlar alıyorum. Bu şekilde üzerine yaptığımız makyaj da bile bugün yüzüne ne sürdün tepkisini alırsınız hep aynı makyajı yapsanızda :) 

aynı şekilde hem sivilce hem güneş lekeleri için cilt tonunu eşitlemeyi vaad eden watsonsın yine kendi markasıyla yeni çıkardığı Collagen by Watsons White Regeneration Aydınlatıcı Serisi'ni denemeye başlıyorum ..

Neden ürün değiştirdim öncelikle sivilce izlerim azaldı, güneş lekelerim kalıcı hale gelmeden ton eşitleyen bir ürüne ihtiyacım var ve koreliler bu konuda oldukça başarılı iki kremde korede üretiliyor bu ürününde SPOT ESSENCE kadar başarılı olacağını düşünüyorum .. ve deneyimlediğimde yazmayı umuyorum..

kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şey kendinize güvenmektir.. kullandığınız her üründen daha etkilidir özgüven .. esas doğal güzelliğiniz özgüveninizle kahkahanızı atabilmenizdir.. her bayanın içinde işte bu özgüvenin yeşermesi dileğiyle..


Hiç yorum yok: