24 Ağustos 2014 Pazar

THE BODY SHOP BRONZER

Body shop favori kozmetik markalarımdan biri. Bugün ise uzun süredir kullandığım bittiğinde yenisini aldığım ender ürünlerden olan Honey Bronze Bronzlaştırıcı Pudrasını bir de aynı zamanda far olarak da kullanılabilen bronz Pırıltılı Allık'ını yazacağım.


Pudrasını seviyorum çünkü eşit dağılan yüzüme uyguladığımda kalıp gibi durmayan mat bir yapıya sahip. Doğal bronzluk sağlıyor. 
4 farklı renk tonu var.

Pırıltılı allık ise 5 farklı renkten oluşuyor.
 Tek tek far olarak kullanmak için de oldukça elverişli. Ben en üstteki kızıl rengi tek başına uyguladığımda doğal görüntü elde ettim. Bronz pudrayla da çok uyumlu oldu. Göz kapaklarınızın kenarlarına koyu renkleri uygulayarak  daha farklı görüntülerde elde edilebiliyor.


Hatta bence far paleti olarak düşünüldüğünde brown smokey eyes makyajı içinde elverişli.Allık olarak kullanımında pırıltılı doğal bir görüntü veriyor ancak bu kısımda dikkat etmemiz gereken fırçayı dairesel hareketlerle uygulamalıyız aksi halde en koyu renk (4.) fırçada sabit kalıp olduğu gibi yanağınıza geçebiliyor.

İki ürününde ambalajlarında bir kaç kullanımdan sonra soyulmalar oldu. Bunun ürün memnuniyetsizliğinde önem sırası sizin için kaçıncı olur bilmem ama benim için görselliği önemli. Kullandığım ürünün kalitesi dışarıdan da belli olmalı ve bu ürünler kesinlikle daha kaliteli ambalajları hak ediyorlar.


yüzünüzün de hayatınızın da rengarenk olması, yarın başlayacak yeni hafta da yeni ve mutlu haberler almak dileğiyle..
sevgiler.. :)

Hiç yorum yok: